«Ақмола обласы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі «Қараменді батыр  ауылының жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Караменды батыра отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области»

СоцСети

Қараменді Батыр Негізгі Мектебі

Ұйымдар тізімі

2021-2022 оқу жылындағы қамқоршылық кеңесінің жұмыс жоспары

Отырыс

Заседания

Мерзімі

Жауаптылар

1.

1.2020-2021  оқу жылына арналған мектептің оқу-тәрбие қызметін талдау/Анализ учебно-воспитательной деятельности школы за 2020-2021  учебный год.

2.2021-2022 оқу жылына мектептің дайындығы/Готовность школы к новому 2021-2022 учебному году.

3.«Мектепке жол» республикалық акциясының барысы туралы ақпарат. Акция барысында көрсетілген қайырымдылық көмек туралы есеп/ Информация о ходе Республиканской акции «Дорога в школу». Отчет о благотворительной помощи, оказанной в ходе акции.

4. Қамқоршылар кеңесінің құқықтық-нормативтік базасы. Қамқоршылар кеңесі туралы ережемен, мектеп Жарғысымен танысу. Мектептің Қамқоршылық кеңесінің құрамын бекіту/

Нормативно-правовая база Попечительского совета. Знакомство с Положением о Попечительском совете, Уставом школы. Утверждение состава Попечительского совета школы.

Тамыз

Мектеп директоры

Қамқоршылық кеңес төрағасы

ДТІЖ орынбасары

2

1.Оқушылардың денсаулығын сақтау үшін  мектепте жағдай жасау/ Создание в школе условий для сохранения здоровья учащихся

2. Ыстық тамақ сапасын бақылау  және  ұйымдастыру/ Организация и контроль за  качеством горячего питания;

3.Мұғалімдер мен оқушыларға мектептегі еңбек және оқу жағдайларын жақсарту туралы сауалнама/ Анкетирование учителей и учащихся по вопросам улучшения условий труда и обучения в школе;

Қазан

3.

1.Балалар үшін ыстық тамақ ұйымдастыру жағдайы. 2021-2022 оқу жылына арналған жеңілдетілген санаттар үшін тегін тамақтануға арналған мәліметтер банкін құру  /  Состояние организации горячего питания детей. О формирования банка данных на бесплатное питание льготной категории учащихся на 2021-2022 уч  год.

2. Жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға, қарлы қалашықты салуға көмек (жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға және өткізуге  демеушілерді тарту)/ Содействие в организации Новогодних праздников,  в сооружении снежного городка (привлечение общественности и спонсоров к участию в организации  и проведения Новогодних праздников)

Желтоқсан

Мектеп директоры

4.

1.Мектептегі жайсыз отбасы оқушыларымен жұмысқа қолғабыс жасау/ Содействие в организации работы  с неблагополучными семьями. Об организации работы по формированию навыков здорового образа жизни у учащихся.

2. Мектеп аумақтарын және мектепті абаттандыруға қатысу/Участие в благоустройстве школьной территории и школы.

Наурыз

Мектеп әкімшілігі

5.

1.Жазғы демалыста оқушылардың жазғы демалысын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру. 9 сыныптардың жұмыспен қамтылуын қадағалау. /Организация летнего оздоровления и трудовой занятости учащихся во время летних каникул. Трудоустройство учащихся 9 классов.

2.2021-2022 оқу жылындағықамқоршылық кеңесінің атқарған жұмысы туралы есеп/Отчет о проделанной работе попечительского совета школы   за 2021-2022 учебный год.

Мамыр

Жаңартылған күні: 08.04.2022 14:06